Bezpieczeństwo zakupów Darmowa dostawa od 400 zł
Strona główna » Poradnik » Jaką kasę fiskalną wybrać ?

Jaką kasę fiskalną wybrać ?Urządzenia fiskalne OstrołękaGwarancja najniższej ceny na wagi DIBAL NOVITUS

Na Polskim rynku jest wielu producentów kas fiskalnych, jednym z największych jest producent kas fiskalnych NOVITUS S.A. z siedzibą w Nowym Sączu.

Bez obaw, z przyjemnością pomożemy państwu dobrać jak najlepszą kasę fiskalną dla Państwa firmy.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kasy fiskalnej dla swojej firmy:

Cena - to ile kosztuje kasa jest ważne i określa Twoje możliwości związane z zakupem danego urządzenia.  Wiadomo droższe kasy posiadają więcej funkcji i dodatkowych opcji. Umożliwiają zakodowanie większej ilości towarów, są kompatybilne z większą ilością sprzętu dodatkowego itp.

Warto zastanowić się czy w Twoim przypadku warto inwestować większą ilość gotówki? Czy twoja firma będzie potrzebowała tak wyspecjalizowanej i zaawansowanej technicznie kasy fiskalnej? W niektórych przypadkach/branżach taka kasa jest niezbędna, ale nie daj się naciągnąć na najdroższy sprzęt! Być może taka nie jest ci w ogóle potrzebna!

Ważną sprawą jest  branża w jakiej działasz i wielkość twojej firmy w tym przede wszystkim ilość oferowanych towarów lub/i usług. W dużej mierze od tego zależy jaka kasa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Kolejnym ważnym aspektem jest łatwość obsługi i funkcjonalność kasy, a także ilość miejsca jaką zajmuje. Na pewno zależy Ci na tym aby nie marnować czasu na czytanie wielostronicowych instrukcji i godzinami zastanawiać się do czego służy dany przycisk. Z pewnością zależy Ci na szybkości obsługi klienta i na tym aby Ty i Twoi pracownicy szybko przyswoili sobie najważniejsze  funkcje kasy.

W dzisiejszych czasach wybierając kasę możesz wybrać taką, która drukuje paragon dla klienta, a kopię paragonu (która jest przechowywana przez Ciebie przez 5 lat „na potrzeby” Urzędu Skarbowego ) w postaci papierowej (rolki) lub taką która kopie paragonu zapisuje w formie elektronicznej. To drugie rozwiązanie może być dla Ciebie bardziej korzystne. Ponieważ nagromadzone rolki z kopiami paragonów zajmują miejsce oraz jest to koszt związany z koniecznością ich zakupu. Te dwa elementy znikają w momencie zakupu kasy, która posiada możliwość zapisywania kopii w formie elektronicznej.

Bardzo ważne przy wyborze kasy jest także zwrócenie uwagi na jej późniejszy serwis. W miejscu w którym kupujesz kasę zapytaj jak szybko możesz liczyć na interwencję w razie awarii kasy. Czy możesz liczyć na pomoc w razie awarii lub jakichkolwiek innych problemów związanych z kasą fiskalną? Jaki jest okres gwarancji ?
Kasy fiskalne dedykowane dla małych punktów handlowo usługowych.
 

alt

Mała PLUS ...

alt

Mała PLUS E ...

alt

LUPO ...

alt

LUPO E ...

alt

NANO E ...

alt

NANO E MED ...

Kasy fiskalne dedykowane dla średnich i dużych punktów handlowo usługowych.

 

alt kasy fiskalne OstrołękaKasa fiskalna SENTO E ...

 

alt


Kasa fiskalna SOLEO PLUS E ...

 

Kasy fiskalne Ostrołęka

kasa fiskalna PS4000 E ...

 
Zobacz również:

Kasy fiskalne Ostrołęka OSTWAG


 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradnik
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu