Bezpieczeństwo zakupów Darmowa dostawa od 400 zł
Strona główna » O nas

O nas

 

    Firma OSTWAG prowadzi produkcję wag samochodowych, wag platformowych, wag inwentarzowych, gotowych zestawów pod mieszalniki paszowe, wag zbiornikowych.

    Nasza firma posiada Certyfikat Rinstrum upoważniający do legalizacji wag do użytku w obrocie handlowym nowych wag samochodowych, platformowych, inwentarzowych, pomostowych na terenie Unii Europejskiej.

    Posiadamy kilkunastoletnie  doświadczenie w sprzedaży, serwisowaniu i legalizacji wszelkiego rodzaju wag; analitycznych, laboratoryjnych I i II klasy dokładności, platformowych, sklepowych, etykietujących, inwentarzowych, samochodowych itp. takich producentów jak: AXIS, FAWAG, CAS, DIBAL, RADWAG, OHAUS, KPZ- Wagen, METTLER TOLEDO, BIZERBA, DIGI.

     Od początku istnienia firmy stawiamy sobie za cel zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

    Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Oferujemy sprzęt fabrycznie nowy, produkowany przez czołowych światowych jak i polskich producentów, których modele charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz znakomitymi parametrami użytkowania.

     Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i szybkość otrzymywania produktów. Dokładamy najwyższych starań, aby współpraca i zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością a sprawnie pracujący dział obsługi klienta pozwala na natychmiastową reakcję.

    Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wag elektronicznych jednego z największych producentów wag laboratoryjnych na Polskim rynku firmy AXIS.

    Zajmujemy się sprzedażą, serwisem gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń fiskalnych największego producenta kas fiskalnych na Polskim rynku firmy NOVITUS. Wdrażamy systemy sprzedaży firmy INSOFT, INSERT oprogramowanie do sklepu i hurtowni. 

T6244 certyfikat   T6822 certyfikat rinstrum

 

Wagi elektroniczne axis serwis naprawa legalizacja


 

Wagi sklepowe CAS   Autoryzowany dealer novitus

 

Certyfikat NOVITUS OSTWAG


 

 

    W swojej ofercie posiadamy certyfikowane wzorce dużej masy 1T z aktualnymi Świadectwami Wzorcowania. Oferowane wzorce mogą być wykorzystywane do sprawdzenia, kalibracji jak i legalizacji wag samochodowych, platformowych, hakowych. Wzorce wykorzystywane są również do prób wytrzymałościowych m.in. suwnic.


Wszystkie zamówienia na wzorce oraz ewentualne pytania prosimy kierować pod numery telefonu 889 927 961  lub sklep@ostwag.pl


 

alt


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu